Skip to content
ZĽAVA PRE SENIOROV -20% Využite špeciálnu zľavu pre seniorov -20% na tepovanie!
0907 716 233 – volajte kedykoľvek!

KVALITNÉ ČISTENIE A TEPOVANIE DOMÁCNOSTÍ

Potrebujete skutočne kvalitne vytepovať škvry na koberci, zbaviť sa zápachu a všadeprítomných chlpov po vašich štvornohých miláčikoch? Ste na správnej adrese.

PREČO JE POTREBNÉ TEPOVANIE V DOMÁCNOSTI?

Vo vašej domácnosti dokážeme dokonale a šetrne vyčistiť všetky druhy kobercov, čalúnení, sedačiek (aj kožených), kresiel či matracov. Okrem špiny a zápachu sa zbavíte aj nepríjemných roztočov. Používame profesionálnu čistiacu techniku Kärcher a pracujeme ako cez týždeň, tak i cez víkendy.

Pravidelné tepovanie domácností je dôležité nie len z estetického ale aj zo zdravotného hľadiska.

Aj keď to na prvý pohľad nemusí byť viditeľné, váš koberec, gauč, pohovka, kreslo či stolička môžu byť sídlom všadeprítomných roztočov, ktoré sú často pôvodcom alergických reakcií.

Kvalitné tepovanie zabezpečí to, že sa zbavíte nielen škvŕn, znečistenia a zápachu, ale aj týchto nežiadúcich obyvateľov vašej domácnosti. Opakované a pravidelné tepovanie je tou najjednoduchšou formou dezinfekcie, najmä v prípade pretrvávajúcich zdravotných ochorení spôsobených baktériami.

Kvalitné a profesionálne vykonané hĺbkové tepovanie je schopné odstrániť až 98% percent roztočov, prípadne iných baktérií a preto je naozaj tým najjednoduchším riešením ako udržať domácnosť v čistote a obmedziť vznik alergických reakcií po dlhú dobu.

ROZTOČE SÚ VŠADE NO ZBAVIŤ SA ICH NEMUSÍ BYŤ KOMPLIKOVANÉ

Bohužiaľ, či chcete alebo nechcete, roztoče sú v každej domácnosti a sú škodlivé. Účinne ich odstrániť z koberca, postele, pohovky či gauču je najlepšie tepovaním.

Roztoče sú sami o sebe neškodné, no ich výkaly spôsobujú astmatické a alergické záchvaty. V každom koberci, matraci, vankúši alebo akomkoľvek čalúnenom nábytku sa prirodzene usádza prach a v ňom sa vyskytujú roztoče, ktoré však nie sú voľným okom viditeľné. Najlepšie im je vo vlhkom, teplom prostredí, kde sa živia prevažne kožnými lupinami. Aj v tých zdanlivo najčistejších domácnostiach sa sú potom sáčasťou prachu v ovzduší aj odumreté roztoče a ich výkaly. Pravidelné vysávanie a tepovanie je tou najlepšou prevenciou.

Objednať tepovanie
tepovanie a roztoce

AKO PREBIEHA TEPOVANIE?

Pracujeme s najmodernejšími profesionálnymi strojmi a čistiacimi prostriedkami firmy Kärcher, ktoré vďaka svojej technológii zabezpečia dokonalé vyčistenie vašich kobercov, sedačiek či postelí, zbavia ich nežiadúceho prachu, nečistôt a roztočov, dodajú im pôvodný vzhľad a sviežu vôňu.

Základným princípom čistenia je dôkladné povysávanie a následné tlakové nasýtenie čisteného povrchu teplou vodou, v ktorej je rozpustený čistiaci prostriedok Kärcher vyrobený špeciálne pre tento účel. V rámci jedného cyklu je voda následne odsatá spolu s rozpustenými nečistotami. Vďaka tomuto postupu a spôsobu čistenia nedochádza k opotrebovaniu čisteného povrchu a vytrhávaniu vlasu tkaniny ako je to pri ručnom kartáčovom čistení. Naopak, tento spôsob čistenia vlas narovná do pôvodnej polohy a zároveň ho regeneruje. Pri nadmernom znečistení sa celý pracovný postup opakuje až kým nie je dosiahnutý želaný výsledok. Doba schnutia je závislá od typu tkaniny, dĺžky a materiálu vlasu ako aj intenzity čistenia, ktoré je úmerné miere znečistenia, cca 6 až 8 hodín v závislosti od teploty prostredia.

Back To Top