Skip to content
ZĽAVA PRE SENIOROV -20% Využite špeciálnu zľavu pre seniorov -20% na tepovanie!

PROFESIONÁLNE TEPOVANIE KANCELÁRIÍ

Starajte sa aj o svoje pracovné prostredie a zbavte sa jednoducho prachu a roztočov v kobercoch a čalúnenom nábytku.

TEPOVANIE KANCELÁRIÍ A FIREMNÝCH PRIESTOROV

Zbavte sa nepríjemných pachov, roztočov, alergénov a doprajte svojmu kobercu službu po ktorej bude vyzerať ako nový. Zabezpečíme Vám a Vašej rodiny zdravé prostredie.

Ak si myslíte že vašej sedačke, kreslu či inému čalúnenému nábytku sa už nedá pomôcť ste na omyle. Hĺbkovým čistením dokážeme vrátiť látke pôvodnú žiarivú farbu zbaviť ju zažratých fľakov, roztočov a odstrániť pachy.

V kobercoch, čalúnených stoličkách a kreslách, či v dekoračných vankúšoch žijú roztoče. V dnešnej dobe je stále viac a viac ľudí, ktorí reagujú alergicky na výkaly roztočov. Typickými príznakmi sú nádcha, kašeľ, svrbnenie očí alebo astmatický záchvat. Obyčajné vysávanie je neúčinné, pretože výkaly roztočov sú tak malé, že prejdú sáčkom a filtrami vysávača spät do ovzdušia, ktoré potom dýchame.

Pri tepovaní sa koberec dôkladne hĺbkovo vyčistí ekologickým vysávačom s vodným filtrom, ktorý zachytáva prach na 99,99 % pretože ho zachytáva do vody. Späť do miestnosti sa tak vracia čistý vzduch a nie prach, ako je to pri obyčajných vysávačoch.

KVALITNÉ TEPOVANIE PROFESIONÁLNOU TECHNIKOU

Profesionálnemu čisteniu a tepovaniu kancelárií a firiem sa venujeme už od roku 2011 a preto používame len najmodernejšie profesionálne čistiace a tepovacie stroje a čistiace prostriedkami firmy Kärcher. Vyčistíme vaše koberce, sedačky či postele, zbavíme ich nežiadúceho prachu, nečistôt a roztočov, dodáme im pôvodný vzhľad a sviežu vôňu.

Medzi našich klientov patria viaceré hotely, reštaurácie, štátne úrady, ambasády, farské úrady, ministerstvá ako aj množstvo spokojných domácností. Pracujeme predovšetkým v Bratislave a blízkom okolí. Sme veľmi flexibilní a tepovanie je možné objednať aj na víkend, či počas sviatkov, keď sú firemné alebo kancelérske priestory menej vyťažené.

Objednať tepovanie
tepos karcher

KDE VŠADE TEPUJEME?

Pokrývame mestské časti Bratislava Staré mesto, Nové mesto, Petržalka, Rača, Ružinov, Kramáre, Karlova Ves a Dlhé diely, Lamač, Dúbravka, Devínska Nová Ves, Podunajské Biskupice, Vrakuňa. Pracujeme aj v okolitých častiach ako Marianka, Záhorská Ves, Vajnory, Ivanka pri Dunaji, Rusovce, Čunovo a podobne.

Back To Top